Centralka OPTIMA

Centralka OPTIMA to niewielki, ale niezwykle istotny element instalacji LPG. Za jego pomocą kierowca może szybko przełączyć zasilanie z benzyny na gaz i odwrotnie lub awaryjnie uruchomić auto na gazie. Przełącznik posiada możliwość regulacji opcji: zmiany natężenia i podświetlenia LED oraz głośności sygnałów dźwiękowych, wydawanych przez buzzer. Oferowany przez nas przełącznik jest centralką analogową i ma 4-pinowe złącze wtykowe. Może być stosowany zamiennie z centralką RGB w instalacjach OPTIMA i IDEA.

Przełącznik jest kompatybilny ze sterownikami:

  • OPTIMA PICO,
  • OPTIMA nano,
  • OPTIMA EXPERT,
  • ALEX IDEA.

Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową specyfikacją produktu. Jeżeli mają Państwo jakiekolwiek pytania dotyczące centralki OPTIMA, zapraszamy do kontaktu z naszą firmą.

Zalety centralek OPTIMA LED

Centralki OPTIMA LED działają jako przełączniki benzyna/gaz i wskaźniki aktualnego trybu zasilania, a ponadto informują też o poziomie gazu w zbiorniku, momencie przełączania paliw i konieczności wykonania przeglądu. Oprócz prostego systemu podświetlenia, zaletą przełączników OPTIMA są małe gabaryty budowy oraz symetryczny kształt, który pozwala na dogodny montaż. Obudowa wykonana z wysokiej jakości tworzywa sztucznego oraz posiada estetyczne wykończenie. Centralka działa całkowicie automatycznie oraz informuje kierowcę o błędach systemu. Działa zgodnie z parametrami ustawionymi za pomocą programu diagnostycznego.