Instalacja LPG – Dobierz system do auta

Kalkulator opłacalności LPG  przekonał Cię, że warto zdecydować się na instalację gazową LPG? Zastanawiasz się jakie komponenty zostaną zamontowane w Twoim aucie? Już śpieszymy z odpowiedzią. Wystarczy, że określisz: markę, model, wersję, rok produkcji i kod silnika – w odpowiedzi otrzymasz informacje o produktach, za pomocą których fachowcy dokonają konwersji Twojego pojazdu na zasilanie gazem LPG. Dlaczego warto zdecydować się na kompletną instalację LPG? Skuteczność i ekonomiczność instalacji gazowej w samochodach jest znana nie od dziś. Główne zalety instalacji LPG to oczywiście oszczędność - autogaz pozwala na znaczną redukcję wydatków związanych z tankowaniem paliwa - jest dwa razy tańszy niż benzyna.

Kompletna instalacja LPG - Komponenty najwyższej jakości

Zapewniamy, że montowane przez nas komponenty instalacji LPG są homologowane i objęte gwarancją, co przekłada się na ich trwałość. Zlecając nam montaż instalacji LPG  masz pewność, że dokładnie dobierzemy poszczególne części do parametrów silnika w Twoim pojeździe. Produkowane przez nas reduktory SHARK i TURBOT cechują się wyjątkową wydajnością termiczną i bardzo sprawnie zmieniają stan skupienia gazu z płynnego na lotny. Do zestawów OPTIMA montujemy również doskonałe wtryskiwacze Barracuda, których dysze są odpowiednio skalibrowane do właściwości danego silnika. O czystość gazu dbają dedykowane filtry Ultra360o, które odwirowują frakcje oleiste i zatrzymują pozostałe zanieczyszczenia występujące w LPG. Tak więc, cały system instalacji LPG OPTIMA składa się z nowoczesnych komponentów, które sterowane są przez zaawansowaną elektronikę.

Instalacja gazowa LPG - Postaw na autogaz

Oferujemy montaż kompletnych instalacji LPG, ale także sprzedaż poszczególnych podzespołów i części składających się na nowoczesną instalację gazową LPG. Zapewniamy atrakcyjne ceny oraz fachowe doradztwo i pomoc w wyborze najkorzystniejszych rozwiązań. Autogaz pozwala na efektywną eksploatacją auta. Instalacja LPG pozwoli Ci cieszyć się płynną jazdą, a także znacznymi oszczędnościami! Nasze systemy LPG można wykorzystać niemal w każdym typie pojazdu osobowego. 

Pola oznaczone symbolem * są wymagane!

Zestaw dla:

icon-controller-red
Kontroler
animacja
icon-reducer-red
Reduktor
animacja
icon-injector-red
Wtryskiwacz
animacja
icon-filter-red
Filtr
animacja
icon-option-red
Opcja
animacja