Instalacja LPG – Dobierz system do auta

Instalacja LPG to opłacalna inwestycja dla kierowcy. O korzyściach finansowych płynących z tego rozwiązania na pewno mogłeś się przekonać, korzystając z naszego kalkulatora LPG. Jeśli jesteś zdecydowany na instalację LPG, to pozostał wybór odpowiedniego systemu do Twojego auta.

Jeśli zastanawiasz się, jakie komponenty zostaną zamontowane w Twoim aucie, to już śpieszymy z odpowiedzią. Wystarczy, że zaznaczysz poniżej: markę, model, wersję, rok produkcji i kod silnika – w odpowiedzi otrzymasz informacje o produktach, za pomocą których fachowcy dokonają konwersji Twojego pojazdu na zasilanie gazem LPG. Dlaczego warto zdecydować się na instalację gazową i jej profesjonalny montaż? Skuteczność i ekonomiczność instalacji gazowej LPG w samochodach jest znana nie od dziś. Główna zaleta instalacji LPG to oczywiście oszczędność - autogaz pozwala na znaczną redukcję wydatków związanych z tankowaniem paliwa. Jest dwa razy tańszy niż benzyna, a to oznacza duży zysk dla właściciela auta i pieniądze, które może spokojnie przeznaczyć na inne cele.

Kompletna instalacja LPG – montaż komponentów najwyższej jakości

Oferujemy montaż komponentów instalacji LPG, które są homologowane i objęte gwarancją, co przekłada się na ich trwałość. Zlecając nam montaż instalacji LPG, masz pewność, że dokładnie dobierzemy poszczególne części do parametrów silnika w Twoim pojeździe. Produkowane przez nas reduktory SHARK i TURBOT cechują się wyjątkową wydajnością termiczną i bardzo sprawnie zmieniają stan skupienia gazu z płynnego na lotny. Do zestawów OPTIMA montujemy również doskonałe wtryskiwacze Barracuda i FLIPPER, których dysze są odpowiednio skalibrowane do właściwości danego silnika. O czystość gazu dbają dedykowane filtry Ultra 360°, które odwirowują frakcje oleiste i zatrzymują pozostałe zanieczyszczenia występujące w LPG. Podsumowując, cały zestaw instalacji LPG OPTIMA składa się z nowoczesnych komponentów, które sterowane są przez zaawansowaną elektronikę.

Instalacja gazowa LPG - Postaw na autogaz

Oferujemy montaż kompletnych instalacji gazowych LPG, ale prowadzimy także sprzedaż poszczególnych podzespołów i części składających się na nowoczesną instalację gazową LPG. Zapewniamy atrakcyjne ceny oraz fachowe doradztwo i pomoc w wyborze najkorzystniejszych rozwiązań. Autogaz pozwala na efektywną eksploatacją auta. Instalacja LPG pozwoli Ci cieszyć się płynną jazdą, a także znacznymi oszczędnościami, o czym przekonasz się w naprawdę krótkim czasie! Nasze systemy LPG są niezwykle uniwersalne: można je zamontować niemal w każdym typie pojazdu osobowego.

Pola oznaczone symbolem * są wymagane!

Zestaw dla:

icon-controller-red
Kontroler
animacja
icon-reducer-red
Reduktor
animacja
icon-injector-red
Wtryskiwacz
animacja
icon-filter-red
Filtr
animacja
icon-option-red
Opcja
animacja