Instalacja CNG – Dobierz system do auta

Instalacja CNG to niezwykle opłacalna inwestycja dla kierowcy. CNG czyli sprężony do 20MPa gaz ziemny, to paliwo jeszcze tańsze, niż doskonale znane LPG. Na całym świecie z paliwa CNG korzystają ponad 4 miliony kierowców. Cechuje je wysoka liczba oktanowa (130), a dzięki temu  — odporność na spalanie stukowe. Ponadto, sprężony gaz ziemny ma bardziej korzystny bilans energetyczny, niż benzyna bezołowiowa czy diesel. Auto przejeżdża więcej kilometrów na 1 kg CNG, niż na litrze benzyny czy oleju napędowego. Gaz ziemny jest paliwem ekologicznym, ponieważ zawiera niewiele węgla, nie wydziela sadzy, a zawartość CO2 w spalinach jest niewielka. Co więcej, przy spalaniu metalu nie wydzielają się związki rakotwórcze, ani dymy. Silniki zasilane metanem pracują ciszej – poziom hałasu spada nawet o 40%.

Zalety instalacji CNG

Jeśli zastanawiasz się, jakie komponenty CNG zostaną zamontowane w Twoim aucie, skorzystaj z poniższego konfiguratora. Wystarczy, że zaznaczysz poniżej: markę, model, wersję, rok produkcji i kod silnika – w odpowiedzi otrzymasz informacje o produktach, za pomocą których fachowcy dokonają konwersji Twojego pojazdu na zasilanie gazem CNG. Główna zaleta instalacji CNG to oczywiście oszczędność - gaz ziemny pozwala na znaczną redukcję wydatków związanych z tankowaniem paliwa. Jest dwa razy tańszy niż benzyna, a to oznacza duży zysk dla właściciela auta i pieniądze, które może spokojnie przeznaczyć na inne cele.

Instalacja CNG – komponenty najwyższej jakości

Oferujemy montaż komponentów instalacji CNG, które są homologowane i objęte gwarancją, co przekłada się na ich trwałość. Nie musisz posiadać wiedzy fachowej przy wyborze komponentów. Skorzystaj z konfiguratora lub zwróć się z pytaniem do naszych specjalistów, a dokładnie dobierzemy poszczególne części do parametrów silnika w Twoim pojeździe.  Zestaw instalacji CNG składa się z nowoczesnych komponentów, które sterowane są przez zaawansowaną elektronikę.

Postaw na CNG

Oferujemy kompletne instalacje CNG, a ponadto prowadzimy sprzedaż poszczególnych podzespołów i części składających się na nowoczesną instalację CNG. Zapewniamy atrakcyjne ceny oraz fachowe doradztwo i pomoc w wyborze najkorzystniejszych rozwiązań. Sprężony gaz ziemny pozwala na efektywną eksploatacją auta. Instalacja CNG pozwoli Ci cieszyć się płynną jazdą, a także znacznymi oszczędnościami, o czym przekonasz się w naprawdę krótkim czasie! Nasze systemy CNG są niezwykle uniwersalne: można je zamontować niemal w każdym typie pojazdu osobowego.

Pola oznaczone symbolem * są wymagane!

Zestaw dla:

icon-controller-red
Kontroler
animacja
icon-reducer-red
Reduktor
animacja
icon-injector-red
Wtryskiwacz
animacja
icon-filter-red
Filtr
animacja
icon-option-red
Opcja
animacja