KALKULATOR OSZCZĘDNOŚCI LPG

Kalkulator oszczędności LPG rozwieje Twoje wątpliwości. Wielu kierowców zastanawia się, czy założenie gazu w samochodzie będzie się opłacać. Montaż gazu do samochodu cieszy się niesłabnąca popularnością wśród właścicieli pojazdów, więc można wysnuć wniosek, że musi to być opłacalne. Jednakże za lub przeciw instalacji LPG w samochodzie najlepiej przemawiają liczby. Konkretne, twarde dane pozwolą ocenić kierowcy, czy zmiana systemu zasilania jest korzystna ekonomicznie.

Sprawdź, ile możesz zaoszczędzić dzięki instalacji LPG!

Dzięki instalacji LPG naprawdę możesz dużo zaoszczędzić. Dlatego jeśli chcesz sprawdzić, jak szybko zwróci Ci się montaż instalacji LPG, skorzystaj z naszego kalkulatora oszczędności. Wystarczy, że podasz średnie zużycie benzyny na 100 km i średni miesięczny przebieg, a kalkulator autogazu poinformuje Cię o oszczędnościach w ujęciu miesięcznym i rocznym. Jeżeli znasz koszt instalacji LPG, to również możesz podać go w kalkulatorze. W przeciwnym razie przyjmij kwotę domyślną czyli średni koszt montażu instalacji do przeciętnego auta – czyli samochodu do 4 cylindrów o mocy silnika do 220 KM. Modyfikacja wartości ustawionych domyślnie pozwoli Ci uzyskać bardzo dokładne wyliczenia.

Kalkulator instalacji gazowej to dobry sposób, by przekonać się o korzyściach z montażu LPG w aucie. W wygodny i szybki sposób możesz dowiedzieć się, ile oszczędzisz na przestrzeni miesiąca i roku. Dzięki użyciu kalkulatora LPG poznasz także informację, po jakim czasie zwróci się koszt instalacji gazowej.

ZESTAW OPTIMA

Instalacja LPG do silników z pośrednim wtryskiem benzyny

ZESTAW IDEA

Instalacja LPG do silników z bezpośrednim wtryskiem benzyny (TSI, FSI, TFSI, GDI, T-GDI, EcoBoost, SkyActiv, DISI, JTS, TBI, SIDI, DIG, DIG-T, TCE).