Instalacje gazowe LPG – specjalność naszej firmy

alexlogo  

Ceny benzyny od wielu lat systematycznie rosną. Montaż instalacji LPG to sposób, aby oszczędzić pieniądze. Rozwiązanie to jest szczególnie opłacalne z punktu widzenia kierowców, którzy sporo jeżdżą. Na bieżąco obserwujemy rynek i monitorujemy oczekiwania Klientów. Dzięki temu jesteśmy w stanie zaproponować korzystne rozwiązania.

Działamy kompleksowo

Instalacje LPG to nasza specjalność – mamy na koncie wiele autorskich rozwiązań, które cieszą się dużą popularnością. Działamy przy tym kompleksowo – zajmujemy się projektowaniem i tworzeniem instalacji gazowych. Dzięki temu mamy pewność, że oferowane przez nas produkty są najwyższej jakości i spełniają oczekiwania Klientów.

Za swoją działalność wielokrotnie zostaliśmy nagrodzeni. Otrzymaliśmy m.in.: nagrodę INPRO 2012 dla Barracudy, podwójne INPRO 2013 dla Napoleona i OPTIMY oraz INPRO 2015 za reduktor CNG MORAY. Znaleźliśmy się także na liście prestiżowego rankingu „Diamenty Forbesa” 2013, 2015, 2016 i 2017. Na koncie mamy także podwójne „Gazele Biznesu” 2013 i 2016 i 2017 oraz „Gepard Biznesu” 2014, 2016 i 2017.

Mimo wielu wyróżnień wiemy, że przed nami jeszcze sporo pracy. Naszym zadaniem jest doskonalenie już dostępnych w ofercie produktów i opracowywanie kolejnych.