Producent instalacji LPG – doświadczenie i jakość

Jako producent instalacji LPG dostarczamy Klientom nowoczesne rozwiązania, które gwarantują bezpieczną i stabilną jazdę. Za naszymi produktami przemawia doświadczenie i jakość. Kierowcy korzystający z usług naszej sieci warsztatów montażowych mają pewność, że wybierają sprawdzone produkty o wysokiej renomie.

Nasza działalność została wielokrotnie nagrodzona. Otrzymaliśmy m.in.: nagrodę INPRO 2012 dla wtryskiwacza Barracuda, podwójne INPRO 2013 dla Napoleona i OPTIMY oraz INPRO 2015 za reduktor CNG MORAY oraz wyróżnienie na Międzynarodowych Targach Gas Show 2017 w kategorii samochodowe instalacje LPG/CNG za instalacje OPTIMA.

Znaleźliśmy się także na liście prestiżowego rankingu „Diamenty Forbesa” 2013, 2015, 2016, 2017 i 2018. Na koncie mamy „Gazele Biznesu” 2013 i 2016 i 2017 oraz „Gepard Biznesu” 2014, 2016, 2017 i 2018. Zostaliśmy nagrodzeni Brylantem Polskiej Gospodarki 2018, 2019 i otrzymaliśmy ORŁY WPROST 2019.

Mimo wielu wyróżnień nie spoczywamy na laurach. Dobrze wiemy, że przed nami jeszcze sporo pracy. Naszym zadaniem jest doskonalenie już dostępnych w ofercie produktów i opracowywanie kolejnych innowacyjnych rozwiązań do instalacji autogazu.

Kompleksowe usługi w zakresie instalacji LPG

Oferujemy naszym klientom kompleksowe usługi w zakresie instalacji LPG. Mamy na koncie wiele autorskich rozwiązań, które cieszą się dużą popularnością wśród kierowców korzystających z instalacji gazowej sekwencyjnej. Działamy przy tym kompleksowo – zajmujemy się projektowaniem i tworzeniem instalacji gazowych. Będąc producentem instalacji LPG, mamy pewność, że oferowane przez nas produkty są najwyższej jakości i spełniają oczekiwania Klientów.

Ceny benzyny od wielu lat systematycznie idą w górę. Montaż instalacji LPG to sposób, aby oszczędzić pieniądze. Rozwiązanie to jest szczególnie opłacalne z punktu widzenia kierowców, którzy pokonują codziennie wiele kilometrów. Na bieżąco obserwujemy rynek i monitorujemy oczekiwania Klientów. Dzięki temu jesteśmy w stanie zaproponować korzystne rozwiązania.