O firmie

alexlogo  

 

KIM JESTEŚMY?

Firma ALEX to dynamicznie rozwijająca się polska firma produkcyjno-handlowa z ponad 18-letnim doświadczeniem w branży samochodowych instalacji gazowych. Własny, nowoczesny park maszynowy i bogate zaplecze badawcze stawiają firmę ALEX w czołówce europejskich producentów samochodowych instalacji gazowych.

 

CO NAS WYRÓŻNIA?

Nasze produkty – autorskie i niezawodne rozwiązania w zakresie mechanicznych elementów instalacji LPG/CNG. Nasze projekty realizujemy od A do Z – począwszy do własnego działu konstrukcyjno-technologicznego, poprzez działy obróbki mechanicznej i przetwórstwa tworzyw sztucznych w oparciu o nowoczesny park maszynowy i profesjonalne linie montażowe. Jesteśmy przy tym wciąż elastyczni i dynamiczni, dzięki czemu jesteśmy w stanie szybko reagować na potrzeby rynku i oczekiwania klientów.

 

CO NAS NAPĘDZA?

Przede wszystkim … LPG ale drugim nieocenionym źródłem energii oraz ciągłej motywacji jest uznanie i docenienie naszych produktów, jak i nas – pracowników firmy ALEX. Na naszym koncie są już m.in.: nagroda INPRO 2012 dla Barracudy, podwójne INPRO 2013 dla Napoleona i OPTIMY, INPRO 2014 za filtr Ultra 360°, INPRO 2015 za reduktor CNG MORAY, wyróżnienie w rankingu Diamentów Forbesa 2013, 2015, 2016 i 2017, Geparg Biznesu 2014, 2016 i 2017, podwójne Gazele Biznesu 2013 i 2016, Innowacje 2016 – główna nagroda w kategorii średnich firm produkcyjnych, czy też zaliczenie nas do grona „Liderów innowacji i rozwoju”.

 

PLANY NA PRZYSZŁOŚĆ?

Naszym celem jest dalszy dynamiczny rozwój firmy, przez wprowadzenie kolejnych inwestycji – co pozwoli pozyskać nowe i rozwijać zdobyte już rynki. Doskonalenie istniejących, opracowanie i wdrażanie nowych produktów oraz systemów, które zapewnią ekonomiczną i ekologiczną alternatywę zasilania najnowocześniejszych silników w pojazdach spalinowych.