Sekwencyjna instalacja gazowa – poznaj OPTIMA nano

Gazowa instalacja sekwencyjna polega głównie na zamontowaniu tej samej ilości wtryskiwaczy gazu ile cylindrów posiada dany model silnika w aucie. W sekwencyjnej instalacji gazowej LPG czas pracy wtryskiwacza określany jest dla każdego cylindra osobno. Wszystko sterowane jest elektronicznie. Dzięki temu rozwiązaniu parametry pracy instalacji LPG można porównać do zasilania benzyną.

OPTIMA nano to najbardziej zaawansowany komputer, który steruje sekwencyjnym wtryskiem gazu. Komputer OPTIMA nano ma szerokie zastosowanie. Z powodzeniem można go zastosować w pojazdach z zarówno prostymi, jak i rozbudowanymi systemami pośredniego wtrysku paliwa. Ponieważ urządzenie precyzyjnie dobiera dawkę gazu do warunków pracy, właściciel pojazdu oszczędza – sekwencyjna instalacja gazowa LPG  pracuje wydajnie. Oferujemy także nowoczesne sterowniki LPG,  które wspierają pracę komputera. OPTIMA nano to korzystne rozwiązanie z punktu widzenia oszczędności gazu, a dodatkowo także ochrona środowiska naturalnego – produkt spełnia wymogi normy czystości spalin EURO 6.

OPTIMA nano – nowoczesny komputer LPG

Założenie gazu w samochodzie to zadanie dla specjalistów, ale jako właściciel pojazdu, masz wpływ na komponenty, które zostaną zastosowane. Zestaw OPTIMA to nowoczesny produkt. Jeżeli zdecydujesz się na gaz do samochodu  i wybierzesz oferowane rozwiązanie, możesz być pewien, że:

  • poczynisz znaczne oszczędności,

  • montaż przebiegnie szybko i bez problemów,

  • obsługa systemu nie sprawi Ci trudności, bo jest intuicyjna.

OPTIMA nano to komputer zaprojektowany i stworzony w Polsce. Jeżeli szukasz innowacyjnych rozwiązań, zapoznaj się z naszą pozostałą ofertą – w stałej sprzedaży mamy m.in. wtryskiwacze Barracuda .