Sekwencyjna instalacja gazowa – poznaj OPTIMA nano

 Koszt instalacji gazowej jest niewielki w porównaniu z możliwymi oszczędnościami. Z uwagi na zainteresowanie Klientów takim rozwiązaniem, na rynku nie brakuje nowoczesnych produktów. Przykładem jest OPTIMA nano, czyli najbardziej zaawansowany komputer, który steruje sekwencyjnym wtryskiem gazu.

Komputer OPTIMA nano ma szerokie zastosowanie. Z powodzeniem można go zastosować w pojazdach z zarówno prostymi, jak i rozbudowanymi systemami pośredniego wtrysku paliwa. Ponieważ urządzenie precyzyjnie dobiera dawkę gazu do warunków pracy, właściciel pojazdu oszczędza – instalacja gazowa LPG pracuje wydajnie.

Jeżeli zastanawiasz się, ile kosztuje instalacja gazowa, musisz wiedzieć, że w dużej mierze zależy to od zastosowanych rozwiązań. OPTIMA nano to korzystne rozwiązanie z punktu widzenia oszczędności gazu, a dodatkowo także ochrona środowiska naturalnego – produkt spełnia wymogi normy czystości spalin EURO 6.

OPTIMA nano – sprawdzone i nowoczesne rozwiązanie

Założenie gazu w samochodzie to zadanie dla specjalistów, ale jako właściciel pojazdu, masz wpływ na komponenty, które zostaną zastosowane. Zestaw OPTIMA to nowoczesny produkt. Jeżeli zdecydujesz się na gaz do samochodu i wybierzesz oferowane rozwiązanie, możesz być pewien, że:

  • poczynisz znaczne oszczędności,
  • montaż przebiegnie szybko i bez problemów,
  • obsługa systemu nie sprawi Ci trudności, bo jest intuicyjna.

OPTIMA nano to komputer zaprojektowany i stworzony w Polsce. Jeżeli szukasz innowacyjnych rozwiązań, zapoznaj się z naszą pozostałą ofertą – w stałej sprzedaży mamy m.in. wtryskiwacze Barracuda.