Instalacja gazowa LPG a reduktor SHARK

Na koszt instalacji gazowej składa się zarówno zakup odpowiednich komponentów, jak i praca fachowca. Wybieraj mądrze. Postaw na jakość. Pamiętaj, że inwestycja w system LPG szybko się zwróci, bo już za chwilę auto będziesz tankować o połowę taniej. Zaufaj sprawdzonym produktom takim jak reduktor SHARK. Jest on przeznaczony do sekwencyjnych układów wtrysku gazu LPG. Reduktor jest jednym z najważniejszych urządzeń działających w instalacjach LPG. Jego zadanie polega na zmianie stanu skupienia gazu – z ciekłej na gazową. Odpowiada on także za utrzymanie ciśnienia gazu na optymalnym poziomie a zintegrowany z nim zawór odcina dopływ gazu wówczas, gdy silnik nie pracuje.

Doboru reduktora należy dokonywać, biorąc pod uwagę rodzaj pojazdu. Fachowcy kierują się przede wszystkim mocą silnika. Z uwagi na pełnione w instalacji LPG funkcje, reduktor musi być stabilny termicznie i niezawodny. Oferowany przez nas reduktor SHARK wykazuje się bezawaryjną pracą. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych rozwiązań, możemy zaproponować urządzenie, które działa nawet w trudnych warunkach klimatycznych.

Co powinieneś wiedzieć o reduktorze SHARK?

Nasza oferta obejmuje kompletne zestawy elementów, które są potrzebne przy konwersji samochodów na zasilanie gazowe. Klientom proponujemy także wtryskiwacze Barracuda. Ponieważ stawiamy na kompleksowe rozwiązania, sprzedajemy także nowoczesne reduktory SHARK. Czym wyróżniają się one wśród propozycji konkurencji?

Przy projektowaniu reduktorów SHARK postawiliśmy na innowacyjne rozwiązania. Jako pierwsza firma w Polsce zdecydowaliśmy się na elektrozawór o zwiększonym przepływie – zastosowaliśmy zawór o średnicy 8 mm. W ten sposób udało nam się wyeliminować ograniczenia w przepływie gazu do układu wtryskowego. Reduktor SHARK jest dostosowany do montażu w dwóch płaszczyznach, co również wyróżnia go wśród innych.

Specyfikacja techniczna

 Atrybuty  jednostka Shark 1200 Shark 1500
Ciśnienie wyjściowe: [bar] 1,2 1,5
Zakres regulacji ciśnienia [bar] 1,0÷1,5 1,3÷1,9
Obsługiwane moce [KM] 150 200
Regulacja ciśnienia   SW4 SW4
Średnica przewodu zasilania [mm] Ø 6 Ø 8
Średnica wyjścia króćca gazu [mm] Ø 12 Ø 12
Obrotowe kolanka wodne [mm] Ø 16 Ø 16
Wejście podciśnienia [mm] Ø 5 Ø 5
Wymiary [mm] 95 x 109 x 93
Masa [kg] 1,6 1,6

Zintegrowany elektrozawór odcinający dopływ gazu o napięciu zasilania 12 V

Zintegrowany filtr gazu fazy ciekłej

Homologacja: E20 67R-010951  

 

GALERIA