KALKULATOR OPŁACALNOŚCI LPG – SPRAWDŹ ZASIĘG AUTA

Nasz kalkulator opłacalności LPG pozwoli Ci przekonać się, o ile dalej dojedziesz na LPG za taką samą kwotę wydaną na benzynę. Montaż instalacji LPG opłaca się wielu właścicielom pojazdów, być może również Tobie. Co prawda już sama różnica ceny za benzynę i gaz mówi sama za siebie, ale nasz kalkulator pokaże konkretne liczby. Przecież każdy kierowca chce oszczędzać na paliwie, a nie przepłacać. W końcu utrzymanie auta to niemałe koszty, o czym nikogo nie trzeba przekonywać. Dzięki przygotowanemu przez nas kalkulatorowi możesz sprawdzić, ile kilometrów więcej przejedziesz, tankując gaz LPG.

Jak skorzystać z naszego kalkulatora? To bardzo proste! Wystarczy, że podasz kilka danych: aktualną lokalizację, docelowe miejsce podróży, średnie zużycie benzyny na 100 km i kwotę, jaką średnio wydajesz na zatankowanie auta. W odpowiedzi otrzymasz informację, ile kilometrów dalej przejedziesz z zestawem OPTIMA w porównaniu do tego, jaką drogę pokonujesz na benzynie.

To naprawdę się opłaca!

Zmiana benzyny na gaz naprawdę się opłaca. Nasz kalkulator opłacalności LPG to prosty sposób, żeby sprawdzić, jakie zyskasz oszczędności podczas wielokilometrowych podróży, korzystając z LPG. Mamy nadzieję, że ułatwi Ci to podjęcie decyzji o montażu gazu do samochodu. Z nami zajedziesz naprawdę daleko! W przypadku jakichkolwiek pytań jesteśmy do Twojej dyspozycji.

Uaktywnij opcję śledzenia lokalizacji w swojej przeglądarce aby wyświetlić Twoją aktualną pozycję
l benzyny = l LPG z zestawem Optima
Zasięg z zestawem Optima Zasięg na benzynie

Zasięg całkowity


km na benzynie = km na LPG z zestawem Optima
Kalkulacja oparta na kosztach paliwa w granicach PLN oraz średnim zużyciu benzyny równym l na 100km
Podaj lokalizacje i cel podróży (tak aby dystans był dłuższy niż 100 km) i zobacz o ile dalej dotrzesz na naszej instalacji OPTIMA porównując wydanie takich samych kwot na benzynę oraz autogaz.