Montaż instalacji LPG – Zestaw OPTIMA

Chcesz zminimalizować wydatki związane z utrzymaniem samochodu i rozważasz montaż instalacji LPG? Zdaj się na uprawnionych fachowców, którzy przystosują Twoje auto do zasilania gazem LPG. Listę współpracujących z nami warsztatów znajdziesz tu  Dla naszego komfortu i bezpieczeństwa powinniśmy powierzyć montaż instalacji gazowej w aucie wykwalifikowanemu fachowcy. Pamiętaj – tylko odpowiednie dobranie komponentów w połączeniu z profesjonalnym montażem to gwarancja prawidłowego i bezpiecznego funkcjonowania instalacji autogazu.

Z jakich komponentów składa się Zestaw LPG OPTIMA?

Oferujemy kompletny zestaw do konwersji aut na zasilanie gazem LPG. Serca systemów stanową nowatorskie sterowniki OPTIMA nano i OPTIMA EXPERT, wspomagane przez dobrze znane i sprawdzone reduktory SHARK i TURBOT, wtryskiwacze Barracuda oraz filtry odśrodkowe Ultra 360. Przeprowadzone testy laboratoryjne tych elementów dowiodły ich wyjątkowo wysokich walorów użytkowych. Dzięki temu bazująca na nich sekwencyjna instalacja gazowa stanowi maksymalnie zoptymalizowany system autogazu.

Zestaw OPTIMA pozwala na prosty montaż w każdym modelu samochodu niezależnie od rocznika. Zawiera komplet elementów niezbędnych do montażu instalacji gazowej w pojeździe. Dostępne są w kilku wersjach i konfiguracjach dostosowanych do obsługi wszystkich silników z pośrednim wtryskiem paliwa. Ile kosztuje montaż instalacji LPG? Każda instalacja wyceniana jest indywidualnie i zależy między innymi od rodzaju silnika i stopnia zaawansowania elektroniki w pojeździe.

Montaż oryginalnej instalacji LPG to gwarancja niezawodności

Dlaczego rekomendujemy Zestaw LPG OPTIMA? Nabywając go masz pewność, że zaoszczędzisz, bo wyeliminowane zostały usterki spowodowane niedopasowaniem elementów. Tym samym będziesz też jeździł oszczędnie i bezpiecznie. Montaż instalacji LPG powinien opierać się na kompatybilnych ze sobą elementach – tylko wtedy instalacja będzie wydajna i niezawodna.