Montaż instalacji LPG – Zestaw OPTIMA

Chcesz zminimalizować wydatki związane z utrzymaniem samochodu i rozważasz montaż instalacji LPG? Zdaj się na uprawnionych fachowców, którzy przystosują Twoje auto do zasilania gazem LPG. Listę współpracujących z nami warsztatów znajdziesz tu. Dla naszego komfortu i bezpieczeństwa montaż gazu do samochodu warto powierzyć wykwalifikowanemu fachowcowi, który zamontuje w aucie najlepiej dobrany zestaw instalacji LPG. Pamiętaj – tylko odpowiednio dobrane komponenty w połączeniu z profesjonalnym montażem są gwarancją prawidłowego i bezpiecznego funkcjonowania instalacji autogazu.

Z jakich komponentów składa się zestaw LPG OPTIMA?

Oferujemy kompletne zestawy do konwersji aut na zasilanie gazem LPG. Nasze nowoczesne zestawy gwarantują bezpieczną jazdę. Serca tych zestawów instalacji LPG stanową nowatorskie sterowniki OPTIMA nano i OPTIMA EXPERT, wspomagane przez dobrze znane i sprawdzone reduktory SHARK i TURBOT, wtryskiwacze Barracuda i FLIPPER oraz filtry odśrodkowe Ultra 360°. Wielokrotne testy laboratoryjne i drogowe tych elementów dowiodły o ich wyjątkowo wysokich walorach użytkowych. Dzięki temu bazująca na nich sekwencyjna instalacja gazowa stanowi maksymalnie zoptymalizowany system autogazu.

Zestaw OPTIMA umożliwia bardzo prosty montaż autogazu w niemal każdym modelu samochodu. Zestaw instalacji LPG zawiera komplet elementów niezbędnych do montażu instalacji gazowej w pojeździe. Co istotne, jest on dostępny w kilku wersjach i konfiguracjach dostosowanych do obsługi wszystkich silników z pośrednim wtryskiem paliwa. Dlatego możesz być pewien, że bez problemu dobierzesz zestaw instalacji LPG, który będzie idealnie dopasowany do obsługi silnika w Twoim samochodzie. Dobór odpowiedniego rodzaju instalacji do konkretnego modelu auta i silnika to podstawa sukcesu.

Ile kosztuje montaż instalacji LPG?

Na pewno interesuje Cię, ile kosztuje montaż instalacji LPG. Wycena instalacji LPG jest zawsze kwestią indywidualną uzależnioną od wielu czynników. Wpływ na koszt montażu gazu do samochodu ma między innymi ilość cylindrów, moc silnika, a także pojemność i rodzaj zbiornika LPG. O ile koszty montażu instalacji LPG mogą się różnić, to i tak efektem będą duże oszczędności zyskane w niedługim czasie.

Montaż oryginalnej instalacji LPG gwarancją niezawodności

Oryginalny zestaw instalacji LPG to pewność kierowcy. Decydując się na nasz zestaw, otrzymuje on najwyższej jakości elementy instalacji gazowej wykonane przez jednego producenta. Tym samym wszystkie części będą ze sobą kompatybilne, co umożliwia doskonałą współpracę każdego podzespołu.

Nabywając zestaw LPG OPTIMA, masz pewność, że będziesz cieszył się bezawaryjną i ekonomiczną jazdą, ponieważ wyeliminowane zostały usterki wynikające z niedopasowania elementów. Tym samym będziesz jeździł oszczędnie i bezpiecznie. Montaż instalacji LPG powinien opierać się na kompatybilnych ze sobą elementach – tylko wtedy instalacja będzie wydajna i niezawodna.