Montaż instalacji LPG – Zestaw OPTIMA

Chcesz zminimalizować wydatki związane z utrzymaniem samochodu i rozważasz montaż instalacji LPG? Zdaj się na uprawnionych fachowców, którzy przystosują Twoje auto do zasilania gazem LPG. Listę współpracujących z nami warsztatów znajdziesz tu  Dla naszego komfortu i bezpieczeństwa powinniśmy powierzyć montaż instalacji gazowej w aucie wykwalifikowanemu fachowcowi. Pamiętaj – tylko odpowiednie dobranie komponentów w połączeniu z profesjonalnym montażem to gwarancja prawidłowego i bezpiecznego funkcjonowania instalacji autogazu.

Z jakich komponentów składa się Zestaw LPG OPTIMA?

Oferujemy kompletne zestawy do konwersji aut na zasilanie gazem LPG. Serca systemów stanową nowatorskie sterowniki OPTIMA nano i OPTIMA EXPERT, wspomagane przez dobrze znane i sprawdzone reduktory SHARK i TURBOT, wtryskiwacze Barracuda oraz filtry odśrodkowe Ultra360. Przeprowadzone testy laboratoryjne i drogowe tych elementów dowiodły ich wyjątkowo wysokich walorów użytkowych. Dzięki temu bazująca na nich sekwencyjna instalacja gazowa  stanowi maksymalnie zoptymalizowany system autogazu.

Zestaw OPTIMA pozwala na prosty montaż w niemal każdym modelu samochodu. Zawiera komplet elementów niezbędnych do montażu instalacji gazowej w pojeździe. Dostępny jest w kilku wersjach i konfiguracjach dostosowanych do obsługi wszystkich silników z pośrednim wtryskiem paliwa.

Ile kosztuje montaż instalacji LPG? Każda instalacja wyceniana jest indywidualnie i zależy między innymi od ilości cylindrów, mocy silnika oraz pojemności i rodzaju zbiornika LPG.

Montaż oryginalnej instalacji LPG to gwarancja niezawodności.

Dlaczego rekomendujemy Zestaw LPG OPTIMA? Nabywając go masz pewność, że będziesz cieszył się bezawaryjną i ekonomiczną jazdą, bo wyeliminowane zostały usterki spowodowane niedopasowaniem elementów. Tym samym będziesz jeździł oszczędnie i bezpiecznie. Montaż instalacji LPG powinien opierać się na kompatybilnych ze sobą elementach – tylko wtedy instalacja będzie wydajna i niezawodna.