Montaż instalacji LPG – Zestaw OPTIMA

Chcesz zminimalizować wydatki związane z utrzymaniem samochodu i rozważasz montaż instalacji LPG? Zdaj się na uprawnionych fachowców, którzy przystosują Twoje auto do zasilania gazem LPG. Listę współpracujących z nami warsztatów znajdziesz tu Pamiętaj odpowiednie dobranie komponentów i fachowy montaż to gwarancja prawidłowego i bezpiecznego funkcjonowanie instalacji autogazu.

Nasza propozycja to kompletny zestaw do konwersji aut na zasilanie gazem LPG. Serca systemów stanową nowatorskie sterowniki OPTIMA nano i OPTIMA EXPERT, wspomagane przez dobrze znane i sprawdzone reduktory SHARK i TURBOT, wtryskiwacze Barracuda oraz filtry odśrodkowe Ultra 360. Przeprowadzone testy laboratoryjne tych elementów dowiodły ich wyjątkowo wysokich walorów użytkowych. Dzięki temu bazująca na nich sekwencyjna instalacja gazowa stanowi maksymalnie zoptymalizowany system autogazu.

Zestawy OPTIMA zawierają komplet elementów niezbędnych do montażu instalacji gazowej w pojeździe. Dostępne są w kilku wersjach i konfiguracjach dostosowanych do obsługi wszystkich silników z pośrednim wtryskiem paliwa.

Oryginalny zestaw od jednego producenta – najlepsze rozwiązanie

Instalacje gazowe LPG cieszą się dużą popularnością wśród właścicieli pojazdów. Niestety, nie wszyscy nabywają kompletny zestaw elementów od jednego producenta – wielu montażystów samodzielnie składa instalację, kupując części różnych marek. Taka instalacja gazowa LPG nie musi być wydajna, może też działać wadliwie – poszczególne komponenty mogą nie być kompatybilne. Z tego względu rekomendujemy Zestaw LPG OPTIMA. Nabywając go masz pewność, że zaoszczędzisz, bo wyeliminowane zostały usterki spowodowane niedopasowaniem elementów. Tym samym będziesz też jeździł oszczędnie i bezpiecznie.